Dowiedz się ile lat ma Twoje ciało i zacznij działać!

Szybki i bezinwazyjny skaner TruAge

Skaner Age Reader to opatentowane, innowacyjne urządzenie opracowane w celu określenia ilości związków AGE w tkankach. Skuteczność skanera TruAge została potwierdzona tysiącami badań na ludziach zdrowych. Badani najpierw poznali swój poziom AGE poprzez próbkę tkanki (biopsja skóry), a następnie poddani zostali bezinwazyjnemu pomiarowi przy użyciu skanera. Na podstawie porównania obydwu pomiarów, stwierdzono że Age reader mierzy poziom AGE równie precyzyjnie. Zatwierdzone wyniki zostały opublikowane w wielu czasopismach specjalistycznych.

Skaner Age Reader jest zatem doskonałą odpowiedzią nauki na potrzebę mierzenia ilości związków AGE. Pozbawione wad pomiarowych, szybki i niedrogi pomiar, daje możliwość milionom ludzi na całym świecie, sprawdzenia jaki jest ich wiek biologiczny, czyli ile lat ma nasze ciało.


Historia skanera TrūAge

Nauka może być prosta

dr-andries-smit2dr ANDRIES SMIT
w roku 1999 opatentował
technologię nieinwazyjnego
pomiaru związków AGE.

Technologię pomiaru związków AGE, wykorzystaną w Skanerze Age Reader, opracował dr Andries Smit, endokrynolog i dyrektor Centrum Medycznego w Groningen w Holandii. W 1995 roku, Dr Smit odkrył, że AGE w skórze, emitują w konkretnych warunkach specyficzne światło. Było to przełomowe odkrycie, dzięki któremu technologia wykorzystana w skanerze umożliwia nieinwazyjny, szybki i precyzyjny pomiar.

Aktualnie, Skaner jest w stanie wykonać tak dokładny pomiar AGE w Twojej skórze, jaki mógłbyś uzyskać przy biopsji tkanki. Dr Smit rozumiał, że jeśli będzie miał możliwość w jakiś sposób zmierzyć lub policzyć AGE emitujące to światło, to będzie mógł wykorzystać te informacje, w celu określenia stanu zdrowia danej osoby.
W 1999 dr Smit złożył patent na technologię i opublikował pierwsze badania naukowe na temat dokładności skanera. Od tamtego czasu, technologia ta, została wielokrotnie zweryfikowana w badaniach klinicznych obejmujących ponad 200.000 ludzi i ponad 100 recenzowanych publikacji naukowych z całego świata, w tym badań z Holandii, Słowacji, Chin, Japonii i innych krajów.


Technologia,

czyli jak działa skaner TrūAge.

Po ułożeniu przedramienia na skanerze, bezpieczna wiązka światła UV prześwietla naszą skórę. Wykorzystując zjawisko fluorescencji skaner TrūAge za pomocą spektrometru zlicza ilość AGE w skórze. Wartość ta prezentowana jest na wyświetlaczu skanera.


Age Reader to jedyne na świecie urządzenie, które mierzy poziom A.G.E. w sposób nieinwazyjny. Szybko i precyzyjnie dostarcza nam informacji na temat naszego zdrowia.

alert-success

Pokaż komentarze (1)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress