Nasz Blog

Poszukiwanie sekretu młodości

Czy możesz wyobrazić sobie cokolwiek w swoim życiu na co nie ma wpływu wiek? Wiek ma wpływ niemal na wszystko. Na to jak wyglądasz, jak się czujesz, co możesz osiągnąć w swoim życiu, twoje związki z innymi ludźmi, jak zaczynasz każdy dzień…

Od czasów żółtego cesarza, Chińczycy stosowali ziołowe formuły medyczne, aby walczyć ze skutkami starzenia się. Kleopatra rządząca Egiptem w I wieku przed Chrystusem, stosowała kąpiele w mleku, żeby zachować młodzieńczy wygląd. Na początku XVI wieku, odkrywca Florydy – Ponce de Leon poszukiwał cudownego źródła wody po wypiciu, której człowiek staje się młodszy i oddala datę swojej śmierci.

A zatem już od ponad 2500 lat poszukujemy sekretu starzenia się.

Potrzeba zachowania dobrego wyglądu i zdrowia, stała się tak silna, że w ciągu niespełna jednego wieku powstało kilka nowych przemysłów, biznesów, których wartość rynkowa stale rośnie.

Utrata wagi, ćwiczenia fizyczne, suplementy, piękno, moda i chirurgia plastyczna. Wszystko to związane jest właśnie ze starzeniem się.

A jakie są główne obawy związane ze starzeniem się?

  • – Słabe zdrowie
  • – strach przed pogorszeniem wyglądu
  • – obawa o finanse

Według badań prowadzonych przez Norwegów, aż 84% ludzi wierzy, że jest w stanie zachować dłużej młodość, natomiast 83% twierdzi, że są podatni na produkty, idee i usługi, które pomogłyby im żyć dłużej. Proszę sobie wyobrazić, że te 83% procent ludzi potrzebuje tego, co ma dla nich Zennoa!

Natomiast pomiary A.G.E. dają nam odpowiedź na pytanie o starzenie się, które ludzie zadawali sobie od setek lat. A.G.E. są powiązane z wieloma chorobami, z otyłością, cukrzycą, chorobami nerek, układu krążenia. Wiemy też, że A.G.E. zabierają nam lata naszego życia, zabierają nam energię i zdrowie. Sprawiają, że wyglądamy i czujemy się starze

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress