Thrive Max

Najpotężniejszy napój bioaktywny na świecie

Noni Thrive Max ma najsilniejszą i najpotężniejszą formułę dostarczającą 120 mg irydoidów w 60 ml napoju. Jest to najnowszy i najbardziej innowacyjny produkt Morindy.

Irydoidy to potężne fitoskładniki produkowane przez rośliny jako część ich mechanizmu obronnego. O ile irydoidy można odnaleźć w wielu roślinach leczniczych, nie występują one zbyt często w znanych roślinach czy owocach. Irydoidy są bardzo stabilne i nie ulegają rozpadowi w procesie obróbki lub przechowywania;  oznacza to, że zachowują one cały swój potencjał przez długie lata. Irydoidy są podstawowym składnikiem owocu noni oraz wyznacznikiem jakości.

max-morinda-poziom1

 

Najważniejszą z nich jest Noni (Morinda Citrifolia) – niezwykły owoc stosowany od wieków przez Polinezyjczyków jako źródło witalności i zdrowia. Sok z tego owocu wzbogacono o potwierdzone naukowo walory żurawiny i derenia jadalnego (Cornus mas) – dwóch unikalnych składników MAX`a, oraz borówki amerykańskiej (Vaccinium corymbosum) i oliwki (Olea europea).

Substancje bioaktywne MAX\’a są naturalne, nie izolowane, nie modyfikowane i nie syntezowane. Dzięki temu, MAX dostarcza nam całe dobrodziejstwo zawartych w nim roślin, bez jakichkolwiek skutków ubocznych.


max-90dni-gwarancjiCiesz się swoją dawką 60 ml przynajmniej przez 3 miesiące. Jeśli nie poczujesz różnicy, możesz skorzystać z 90-dniowej gwarancji satysfakcji Klienta – a my oddamy Ci pieniądze.

Zaufaj nam – Wypróbuj MAX`a!

Pokaż komentarze (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress