Nasz Blog

Nagroda Stevie dla Morindy

Morinda Inc. zdobywcą nagrody Gold Stevie® w International Business Awards 2013

 

PROVO, UTAH – 22 sierpnia 2013 – Morinda, Inc. została utytułowana zwycięzcą nagrody Gold Stevie® w kategorii Creative and Communications Media przyznanej w ramach dorocznych, wręczanych w tym roku po raz dziesiąty, Miedzynarodowych Nagród Biznesu International Business Awards.

Miedzynarodowe Nagrody Biznesu, International Business Awards, są przyznawane w ramach ekskluzywnego światowego programu nagród biznesowych. Wszelkie jednostki oraz organizacje na świecie, publiczne i prywatne, nastawione na zysk i non-profit, duże i małe, mogą uzyskać nominację. W tegorocznej edycji 2013 otrzymano zgłoszenia z ponad 50 krajów.

W tym roku, zostało nominowanych ponad 3,300 różnej wielkości organizacji obecych w praktycznie każdym dziale przemysłu. Nominacje dotyczyły szerokiej rangi kategorii począwszy od Najbardziej Innowacyjnej Firmy Roku, Najlepszego Zespołu Zarządzania Roku, Najlepszego Produktu lub Usługi Roku po Najlepszy Korporacyjny Program Odpowiedzialności Społecznej Roku.

Morinda wygrała w kategorii Creative and Communications Video (Public Relations) za swoje innowacyjne wideo “Prawda o AGE”. Zostało ono wybrane do ścisłego finału spośród ponad 250 przedstawicieli firm i pozostawiło daleko w tyle firmy z Kanady, Korei Południowej, Ameryki Łacińskiej i Turcji.

“Jesteśmy niezwykle podekscytowani wygraniem nagrody Gold Stevie® za nasze wideo o TruAge”, mówi Wiceprzewodniczący Marketingu, Shon Whitney. „Być laureatem tej prestiżowej nagrody wśród tak szanowanych innych firm, dodaje jeszcze więcej wiarygodności i rozmachu do tego co robimy. Czyli do zwiększania świadomości o AGE i promowania zdrowszych życiowych wyborów:

Wideo, które w ciągu niespełna kilku miesięcy obejrzało ponad 2.5 miliona osób, ma na celu edukowanie nas w zakresie tego jak ważna jest Świadomość AGE oraz dostarcza wskazówek w jaki sposób możemy się odnieść to narastającego problemu zdrowotnego jakim są AGE (Końcowe Produkty Zaawansowanej Glikacji).

“Międzynarodowe Nagrody Biznesu, International Business Awards 2013, są warte odnotowania za zgromadzenie najbardziej wybitnych kandydatur jakie dotychczas mieliśmy okazję rozpatrywać”, powiedział Michael Gallagher, prezes i pomysłodawca Nagród Stevie. „Oceny jury były jednomyślne odnośnie jakosci osiągnięć i kompetecji ich zobrazowania w tegorocznych nominacjach. Z głębi serca gratulujemy wszytskim zwycięzcom tegorocznych Nagród Gold, Silver i Bronze Stevie”

Nagrody Stevie, nazwane od greckiego słowa znaczącego “ukoronowany”, zostaną wręczone zwycięzcom na galowym bankiecie w hotelu Westin w Barcelonie w Hiszpanii 14 października 2013.

Aby dowiedzieć się więcej o przyznanej Morindzie nagrodzie oraz o Międzynarodowych Nagrodach Biznesu Stevie Awards odwiedź stronę www.morinda.com lubwww.StevieAwards.com/IBA.

O Morinda

 

Morinda, założona 1 996 roku, jest globalną firmą opierającą swą działaność na badaniach nad rośliną noni, oraz z misją aby dzieki siłom natury pomagać ludziom cieszyć się długim i zdrowym życiem. Najnowocześniejsza technologia i kompleksowe badania umożliwiły Morindzie rozwinąć innowacyjną linię produktów TruAge a także innych naturalnych produktów wellness, które oddają jej pasję aby pomagać ludziom żyć młodziej dłużej. Główna siedziba firmy znajduje się w Provo, w stanie Utah, a sama firma jest obecna w ponad 70 krajach na całym świecie. Dowiedz się więcej na www.morinda.com.

 

Fakty dotyczące Nagród Stevie

Stevie Awards są przyznanawane w pięciu kategoriach: Międzynarodowe Nagrody Biznesu, Amerykańskie Nagrody Biznesu, Nagrody Stevie dla obszaru Azji i Pacyfiku, Ngrody Stevie dla kobiet w biznesie, Nagrody Stevie dla Sprzedaży i Obsługi Klienta. Honorowane są zarówno organizacje wszelkich typów i rozmiarów jak i ludzie stojący za nimi. Nagrody Stevie doceniają wybitne osiągnięcia środowisk biznesowych na całym świecie. Dowiedz się więcej o Stevie Awardspod adresemwww.StevieAwards.com.

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress