Morinda i Ty

Rozpocznij współpracę z Morindą

Poznaj możliwości
Jeśli jesteś zadowolony z produktów Morindy, uważasz ze zmieniły Twoje życie, dziel się z innymi swoim szczęściem i pasją. Rozwijaj swój biznes współpracując z Morindą. Możesz początkowo traktować tę pracę jako dodatkową, a później sam zdecydujesz, co jest dla Ciebie dobre.  Praktycznie już po tygodniu pracy, możesz otrzymać na swoje konto prowizję. Cel jest bardzo realny. Pomożemy Ci zarobić przynajmniej 1000 dolarów miesięcznie w 3 -stopniowym modelu biznesowym zwanym Systemem TruAge. A zatem stosuj produkty Morindy, czuj się zdrowo każdego dnia i buduj dochód pasywny dla siebie i małoletnich członków swojej rodziny. Pamiętaj, że w tym biznesie, raz dobrze wykonana praca, procentować będzie przez wiele lat.

Film, który prezentujemy poniżej przedstawia ogólne zasady budowania stabilnego biznesu z firmą Morinda.

Zacznij już dzisiaj!

Morinda oferuje Ci plan finansowy, który pozwala osiągnąć dochód 1000 USD (około 4000 zł) co miesiąc. Cały system TruAge został tak przygotowany, abyś osiągnął zamierzony, stabilny dochód. Dajemy Ci narzędzia i wsparcie, dzięki którym możesz osiągnąć dużo więcej.

Otrzymujesz 53% obrotu

Morinda wypłaca Ci 53% od wartości zebranych punktów prowizyjnych CV. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, system wypłat jest stabilny. Niezawodnie korzysta z niego tysiące konsultantów w 80 krajach na całym świecie.

Dochód w systemie Unilevel

System wypłat Unilevel, został tak zaprojektowany, by wspomagać Cię na drodze do stabilnego i stale rozwijającego się biznesu z Morindą.

Przejrzysty system prowizyjny. Brak luk.

Luki w planie biznesowym występują wtedy, kiedy firma zatrzymuje prowizje dla siebie w przypadku kiedy Konsultant nie uzyska w danym miesiącu kwalifikacji. Morinda zawsze wypłaca całą należną prowizję swoim Konsultantom.

Wypłata od Klienta

Silna baza klientów to podstawa stabilności i sukcesu w biznesie. Od każdego zakupu dokonanego przez Twojego Klienta wypłacamy Ci 20% prowizji.

Pula Bonusów Globalnych

Jako Konsultant Morindy uczestniczysz w sukcesach firmy, również z tych rynków, na których nie masz swojej organizacji. Krótko mówiąc – otrzymujesz wynagrodzenie również z innych rynków, gdzie sprzedawane są produkty Morindy. Jeśli na przykład ktoś całkiem Ci obcy, w Australii stosuje produkty Morindy, Ty również dostajesz prowizję

Dodatkowe Nagrody

Morinda oferuje Ci dodatkowe nagrody poza wypłatami z Planu Wynagrodzeń. Są one finansowane bez użycia środków z programów prowizyjnych. Wszelkie wyjazdy i bonusy finansuje Morinda, nie Ty!

Dodatkowy dochód z Morindą.

Morinda oferuje Ci prawdziwy biznes z ogromnymi korzyściami. Twoja praca musi być dobrze wynagrodzona. Musisz mieć też pewność stabilnych dochodów w przyszłości. Morinda może Ci to zapewnić.

Morinda oferuje unikatowe, doskonałe produkty i świetne korzyści biznesowe. Dlatego dochód generowany w Morindzie, będzie przynosił większe korzyści niż w innych firmach.

Zostań Konsultantem firmy o ugruntowanej pozycji na Rynku.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegóły dotyczące Planu Wynagrodzeń Morinda.
Kontakt

Pokaż komentarze (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress