Nasz Blog

Morinda i skaner TruAge na Zamku Książ.

  Żyj młodziej, dłużej!

  W dniach od 1 do 4 maja 2014 roku, w trakcie Wielkiej Majówki odbywającej się na terenie Zamku Książ wykonywaliśmy badania wieku biologicznego i prezentowaliśmy doskonałe dla naszego zdrowia produkty firmy Morinda – światowego lidera przemysłu Noni i wellness.

  Ciekawa historia i niezwykły urok zamku Książ mimo chłodu, sprawiły że w ciągu czterech dni odwiedziło go kilkanaście tysięcy osób.

  Nasze stoisko umieszczone w zamkowym korytarzu oblegali turyści nie tylko z Polski. Pomiar wieku biologicznego wykonaliśmy również Słowakom, Czechom, mieszkańcom Ukrainy i Niemiec.

  Ta nowoczesna metoda pomiaru poziomu szkodliwych AGE, które mają wpływ na przedwczesne starzenie się organizmu – staje się coraz bardziej znana. Wiele osób przyjechało do Książa, głównie po to, by poznać swój wiek biologiczny. Na dwóch stanowiskach ze skanerami TruAge, przeprowadziliśmy badania dla niespełna 400 osób. Wszyscy mogli spróbować jak smakują napoje bioaktywne Morindy. Firma zadbała też, by nie tylko kobiety, ale i mężczyźni mogli skorzystać z zabiegu odnowy biologicznej skóry dłoni przy pomocy zestawu kosmetyków, zwanych domowym SPA.

  Popularyzacja światowej Kampanii Morindy „Żyj młodziej, dłużej…” wypadła w Książu znakomicie. Do zobaczenia za rok!  Tags:

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress