Nasz Blog

Badania TruAge. WOŚP 2014, Poznań


  W Centrum Kultury Zamek w Poznaniu grała po raz 22 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dzięki niestrudzonemu Jurkowi Owsiakowi. W holu I pietra wiele firm wspierało Fundację WOŚP. Wśród nich znalazła się Morinda i nasz zespół TruAge reprezentowany przez Dankę i Krzyśka, oraz Hankę i Ryśka – konsultantów Morindy. W ciągu 8 godzin przebadano przy użyciu 2 skanerów 250 osób. Badanie było bezpłatne, jednak przybyli do CK bardzo chętnie wspomagali Fundację wrzucając pieniądze do puszki. Wśród badanych było 44 studentów, którzy w tym momencie przygotowują się do sesji. Wyniki ich badań w większości wskazywały, że wiek biologiczny dwudziestolatków to średnio 35 lat i więcej!

  Było również sporo osób, u których stwierdzono wiek biologiczny o wiele niższy niż metrykalny. U 81-letniej rekordzistki, wiek biologiczny wyniósł 53 lata. Również pewna 22-latka mogła pochwalić świetnym wynikiem, gdyż jej organizm był aż 12 lat młodszy.

  Mimo sporej grupy badanych, każdy mógł skonsultować swój wynik. Prezentowaliśmy również produkty Morindy oraz przedstawiliśmy opracowany plan działania, który ma pomóc badanym w dokonywaniu zdrowszych wyborów życiowych i obniżaniu poziomu AGE. Stoisko TruAge cieszyło się dużym powodzeniem. Cały dochód z przeprowadzonych badań przekazaliśmy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sie ma!


  Fotoreportaż


  POLECAMY:

   

  Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

  This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress