Kosmetyki Age Defy

Wyglądaj tak młodo, jak się czujesz!
Sklep Morindy

Age Defy dostarcza unikalną, bioaktywną formułę, która uderza bezpośrednio w przyczyny starzenia się skóry. Poprawia wygląd cery i pomaga czuć się promiennie na zewnątrz jak i wewnątrz.

morinda-agedefy-banerek

Kilka słów na temat Twojej skóry

Kiedy się starzejemy największym problemem z jakim zmaga się nasza skóra jest zaburzenie równowagi enzymów. Enzymy to biokatalizatory pomagające budować zdrową, młodą skórę. Ich równowaga w organizmach żywych pozwala utrzymać odpowiedni poziom kolagenu, elastyny oraz melaniny. Niestety poprzez wpływ takich czynników jak wiek, promieniowanie UV, palenie i inne czynniki środowiskowe – równowaga enzymów zostaje zachwiana. Wynikiem tego są zmiany w reakcjach chemicznych zachodzących w Twojej skórze i stopniowo osłabia się jej matryca. Najprawdopodobniej właśnie wtedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia.

W walce o lepszy, zdrowszy wygląd nie pomogą nam kosmetyki do makijażu. One zaledwie maskują nasze niedoskonałości – działając wyłącznie na powierzchni skóry. Naprawdę świeża i promienna cera ukryta jest znacznie głębiej. Dzięki Age Defy możesz łatwo „wydobyć” ją na zewnątrz i diametralnie zmienić wygląd swojej cery w sposób całkowicie bezpieczny i naturalny *.

* Badania kliniczne potwierdzające skuteczność produktów AgeDefy przeprowadzone w niezależnym laboratorium z udziałem 49 uczestników w przeciągu 6 tygodni.


Środowisko w którym żyjemy niestety przyspiesza proces naszego „zewnętrznego starzenia się”. Nasze nawyki żywieniowe, nawyki dotyczące wypoczynku oraz naszej pracy powodują, że wyglądamy starzej niż się czujemy – wyglądamy na starszych niż jesteśmy w rzeczywistości.

Dlaczego warto stosować Age Defy

Substancje bioaktywne zawarte w Age Defy pomagają w przywróceniu i zachowaniu zdrowego balansu enzymów w Twojej skórze.

Bioaktywna gardenia, peptydy i rzeżucha indyjska zawarte w produktach Age Defy hamują proces starzenia się i przywracają właściwy balans enzymów odpowiedzialnych za zdrowy wygląd skóry.

Substancje bioaktywne zawarte w produktach Age Defy wspierają produkcję białek,

takich jak elastyna i kolagen, dwóch głównych komponentów budujących matrycę naszej skóry. Białka te są również odpowiedzialne za promienny wygląd naszej cery. Świeższy wygląd skóry zapewniaja również peptydy wspierające występujący w skórze kwas hialurowy.

Substancje bioaktywne Age Defy docierają do głównych przyczyn starzenia się skóry.

Bioaktywna Redukcja Wieku – Age Defy zawiera trzy wysoce efektywne substancje opracowane w celu przywrócenia promiennego wyglądu twojej cery. Substancje bioaktywne zawarte w produktach Age Defy przeznaczone są do niwelowania zaburzonej równowagi enzymów oraz pomagają w naprawie i ochronie skóry przed starzeniem się na poziomie komórkowym.

Pokaż komentarze (0)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress